HIZ, TEKNOLOJİ ve KALİTE BİRARADA

Türk inşaat sektöründe deneyimli, dinamik ve çağdaş mimarlığın gerekliliklerini yerine getirebilecek kuruluşlarından biri olan Apaklar İnşaat, 1988 yılından itibaren çeşitli illerde yürüttüğü inşaat faaliyetlerini her geçen gün daha da büyüterek sürdürmektedir.

 

Yine hedef kitlesinin iş yeri ve mağaza ihtiyaçlarını da düşünerek, yaşam alanlarının yanı sıra nitelikli ofis ve mağaza ihtiyacına yönelik projeler de geliştiren Apaklar İnşaat, günümüz teknolojisinin tüm olanaklarını kullanarak, hem üretim esnasında hem de sonrasında imalatlarına kalite, konfor ve güvenlik katmaktadır.

Ayrıca sahip olduğu insan gücü ve teknoloji sayesinde imalat süresini de kısaltmış, tasarladığı tüm projelerini vaat edilen

teslim süresinden daha kısa sürede tamamlamış ve

müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

 

VİZYON

Vazgeçilmez ilkelerimizi muhafaza ederek, en iyi projelerle daha iyi yaşanabilir mekanlar inşaa ederek yerel en iyi firma olmak.

MİSYON

Apaklar İnşaat, çevreye ve kanunlara saygılı, müşterisini

ve çalışanını tatmin eden, toplumun gayrimenkul ihtiyaçlarını,

doğru yerde, doğru projelerle, kurum ve toplum açısından karlı yatırımlara dönüştürmeyi hedeflemektedir. En ince ayrıntısını düşünüp,en iyi kullanım modelini geliştirip, en ileri

inşaat teknolojilerini kullanarak, estetik ve fonksiyonel açıdan

iz bırakacak gayrimenkul projelerini oluşturmaktır..

© 2018 Apaklar İnşaat   Created by